Individualūs LED marškinėliai su savo logotipu - 50x pakuotė

Kodas: 01-053-50
1 595,00 U$ 1 197,90 U$ Kaina be PVM: 998,25 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED marškinėliai su savo logotipu - 50x pakuotė - pagaminsime 50 vienetų LED marškinėlių su pateiktu logotipu ar grafiniu dizainu tiksliai pagal jūsų poreikius.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Individualus LED marškinėliai su savo logotipą - 50x paketą - mes gaminame 50 vienetų LED Marškinėliai su tiekiamu logotipu ar grafinio dizaino tiksliai pagal jūsų reikalavimus. Su šiais LED marškinėliais tikrai turėsite puikią rinkodaros priemonę savo verslo veiklai reklamuoti.

Pasirinktiniai šviečia marškiniai - pagalba reklamuojant save ar savo verslą. Įsivaizduokite savo logotipą ar grafinį dizainą ant šių nepamirštamų marškinėlių! Jūs gausite neįtikėtiną kitų dėmesį už viską, ką norėtumėte reklamuoti ant šių unikalių marškinėlių.

pagal užsakymą vadovaujama marškinėlių gamykla

Susikurkite savo LED marškinėlius - apsilankykite www.led-t-shirts.eu

Su mirksinčiais marškinėliais yra daug daugiau išraiškos nei standartiškai margintų marškinėlių. Jūsų logotipas mirksi visuose klientų renginiuose. Puikiai tinka suvenyrams, puikiai tinka reklaminiams veiksmams ir įvairiems renginiams.

pagal užsakymą marškiniai


Jei jus domina, atlikite šiuos veiksmus.

1. Veiksmas: norėdami galutinai apskaičiuoti 50 vnt. LED marškinėlių kainą, turite nurodyti tikslius marškinėlių dydžius (S - XXXL) ir pristatymo šalį, kad apskaičiuotumėte siuntimo išlaidas.

2. Žingsnis: Mums reikalingas jūsų logotipas ar grafinis dizainas, kad pritaikytumėte didelės skyros LED skydelio animacijas (idealiai tinka kreivėse).

3. Žingsnis: mes paruošime pritaikytą LED skydelio animaciją su jūsų logotipu ar grafiniu dizainu ir atsiųsime jums el. Paštu GIF faile, kad patvirtintumėte.

4. Žingsnis: JEI sutiksite su LED skydelio animacija, mes jums atsiųsime duomenis iš anksto apmokėti. Mes priimame paypal arba banko pavedimą.

5. Žingsnis: gavę mokėjimą, pradėsime nuo gamybos proceso. Paprastai tai trunka 14 - 21 dienas - tai priklauso nuo bendro užsakytų vienetų pagamintų marškinėlių kiekio.

6. Žingsnis: Baigę gaminti nestandartinius LED marškinėlius, mes išsiųsime jums paketą su užsakymu į pristatymo adresą iki 1 klasės pašto tarnybos ir mes atsiųsime jums sekimo numerį. Taigi galite stebėti savo paketą internete.

Mes pristatome nestandartinius LED marškinius visame pasaulyje. Mes turime klientų 31 pasaulio šalyje.

Jei rimtai domitės, atsiųskite mums savo reikalavimus dėl nestandartinių mirksinčių marškinėlių tiesiogiai adresu [email protected]

pagal užsakymą pagaminti marškinėliai pagal užsakymą mirksintys marškiniai ar daugiau ..

!!! Prašome atkreipti dėmesį, kad yra bendrovių iš Kinijos, kurios gamina labai pigius pagal užsakymą pagamintus marškinėlius su pigesnėmis medžiagomis, todėl prekės dažnai būna sugedusios, o šviesa yra mažiau išraiškinga !!!

Mes parduodame kokybiškus pagal užsakymą pagamintus marškinėlius iš FINEST medžiagų. Be to, mes siūlome 2 metų garantiją. Mes turime savo gaminių CE ir ROHS sertifikatus. Mūsų įmonė turi tarptautiniu mastu pripažintą kokybės vadybos sistemos sertifikatą ISO 9001: 2008 - Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

pagal užsakymą vedami marškinėliai

LED marškinių specifikacija:

  • Pagaminta iš 100% medvilnės. Aukštos kokybės marškinėliai gali būti tik juodos spalvos.
  • Šviesos skydelis pritvirtintas prie marškinių per „Velcro“ užtrauktuką - leidžia lengvai išmontuoti skydą.
  • Mini pakuotę arba valdymo bloką (kur įdėta baterija) galima nuimti dėl plovimo marškinėlių.
  • Mini komplekte yra jungiklis ON / OFF ir jautrus slinkties ratukas - galite pasirinkti aukštą arba žemą jautrumą.
  • Baterijos: 4 x AAA (nepridedamos)

Jei jūsų įmonė nori padidinti prekės ženklo žinomumą, mūsų „ Flashing LED“ marškinėliai yra puikus jūsų rinkodaros strategijos papildymas. Jie yra tikrai efektyvi rinkodaros priemonė akcijoms ir renginiams rengti ir tikrai išsiskiria minioje visur, kur juos naudojate!

pagal užsakymą pagaminti marškinėliai

DUK apie LED marškinėlius

Kaip tai veikia?
Norint priversti juos mirksėti, naudojama elektroliuminescencinė technologija. LED skydelis pagamintas iš plono popieriaus ir lanksčios medžiagos. Tai reiškia, kad jei dėvėsite šiuos marškinėlius, jausitės lygiai taip pat, kaip ir vilkėdami klasikinius marškinėlius. Garso jutiklio technologija gali užsidegti bet kokiu garsu, triukšmu ar muzika. LED skydelis pritvirtintas prie marškinėlių per „Velcro“ užtrauktuką. Mini valdymo dėžutė pateikiama atskirai ir ją galima užveržti prie jūsų diržo. Galite valdyti įjungimo / išjungimo mygtuką mini valdymo dėžutėje (keitiklis), kad valdytumėte šviesas ir garso jautrumą.

Kaip jis maitinamas ir kiek laiko jis veikia?
Jį maitina 4 AAA 1,5 V baterijos. Akumuliatoriaus energija gali trukti 10–14 valandų, priklausomai nuo naudojimo trukmės ar akumuliatoriaus prekės ženklo.

Kaip aš galiu juos plauti?
Šviesos marškinėlius galima lengvai nuplauti. Tiesiog nuimkite LED skydelį su laidais nuo marškinėlių ir išimkite akumuliatorių.

Keletas pasirinktinių LED marškinėlių nuorodų:

pagal užsakymą pagaminti „pepsi“ marškinėliaipagal užsakymą vedami marškiniai rcn

„redbull“ individualizuoti marškiniaimarškiniai pagal užsakymą „herbalife“e-jazero

Johnas Gallenas
Johnas Gallenas "Mes labai patenkinti ledų marškinėliais su mūsų įmonės logotipu. Mes galime rekomenduoti šią įmonę, puikius servisus ir puikų produktą."
adelos siuntėjas
Adala Sender "Pagal užsakymą pagaminti marškinėliai tiksliai atitinka mūsų reikalavimus naujam rinkodaros įrankiui. Greitas pristatymas, puikus pardavėjo bendravimas."
peter kniebel Petras Kniebelis "Mano įmonė ieško šviečiančių marškinėlių su mūsų logotipu tiekėjo, ir mes radome šią įmonę. Mes jį priėmėme labai gerai. Užsakydami jį, puikus kainos ir kokybės santykis yra labai geras."
eugen malik Eugenas Malikas "Mes esame rinkodaros kompanija ir turime daug klientų, kuriems teikiame reklamines ir rinkodaros paslaugas. Mūsų klientai mėgsta pagal užsakymą pagamintus marškinėlius, pastebėjome, kad šis produktas tikrai naudingas norint pritraukti potencialių klientų dėmesį."
eva sklalska Eva Skalska "Puikus bendradarbiavimas, greitas pristatymas ir puiki vertė - geriausias pardavėjas !!!"

Individualizuotų marškinėlių vaizdo įrašus galite rasti mūsų YT kanale - „YouTube“ „YouTube“

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo