LED medis kalėdinėms programėlėms valdomas 2M - „Twinkly Light Tree“ - 300 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi

Kodas: 78-030
328,90 U$ Kaina be PVM: 274,09 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED medis kalėdinėms programėlėms valdomas 2M - „Twinkly Light Tree“ - 300 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Valdymas per programėlę išmaniajame telefone.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED medis kalėdinėms programėlėms valdomas 2M - „Twinkly Light Tree“ - 300 vnt. RGB + W + BT + Wi-Fi. Valdymas per programėlę išmaniajame telefone. Medis su žiburiais - žibintai, kurie jums patiks. Šie revoliuciniai LED mediniai žibintai, naudojant naujausias technologijas, atneša unikalias apšvietimo dekoracijas į mūsų namus. LED medis - žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“ ir „iOS“ . LED medis susideda iš centrinės juostos, kurios aukštis yra 2 metrai, ir 300 LED spalvų RGB + W diodų, ištemptų iš viršaus į apačią, apatinio apskritimo skersmuo yra 1 metras, kabelio spalva yra juoda.

vedė medžio bruožus

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį ar išorę. Žibintai skirti naudoti patalpose ir lauke - IP44 apsauga .

akimirksniu lengvas medis

Medis su žibintais - išmanioji LED eglutė TWINKLY - 300vnt

vadovavo eglutei išmaniajam telefonui

RGB + W diodų reiškia, kad LED lemputės gali padaryti RGB šviesos atspalvis 16 milijonų spalvų + W baltos spalvos. Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

kalėdinės išmaniosios lemputės

LED žibintai - Kalėdų eglutė valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonuLED medžio valdymas

Greitas montavimas ir paprastas valdymas dėl rafinuotos „Twinkly“ mobiliosios programos

vedamas medis

Pasirinkus papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų „Cristmas“ medis reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekvienoje vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED diodas su nauja 4 kanalų architektūra, turinti visas ryškias vaivorykštės spalvas ir tobulą gryną baltą spalvą

vedė šviesos juostąrgb + w vedėLED lemputės valdomos per wifi

Funkcijos:

pliusas 300 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB + W šviesa
pliusas Aukštis 2 metrai
pliusas IP44 apsauga


Specifikacija:

Modelis: TWP300SPP-BEU
Medžio aukštis: 2 metrai
Diodų skaičius: 300
Atsparumas: IP44
Diodo skersmuo: 5 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED tipas: RGB + W difuzinis, matinis
Kabelis: juodas
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1,5A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED medis su 300 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo