Papildoma šviesos diodų šviesos juosta 1,5 m „Twinkly Line“ - 100 vnt. RGB

Kodas: 78-035
53,90 U$ 42,90 U$ Kaina be PVM: 35,75 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Papildoma 1,5 m „Twinkly Line“ šviesos diodų šviesos juosta - 100 vnt. RGB - naudojama prailginti LED šviesos juostą - lipnią nugarą.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Papildoma 1,5 m „Twinkly Line“ šviesos diodų šviesos juosta - 100 vnt. RGB - naudojama prailginti LED šviesos juostą - lipnią nugarą. Juostos gale yra 3M lipdukas, kurį lengva įdiegti ir pritvirtinti bet kur. Šioje pakuotėje yra 1,5 metro papildoma šviesos juosta , kuri valdikliu lengvai sujungiama su pagrindine „Twinkly Line“, naudojant įmontuotą jungtį. „Twinkly Line“ LED juostą su valdikliu galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Sukurkite savo norimą visos juostos / apšvietimo ilgį. Galite sujungti kelias šviesos juostas iš eilės.

Twinkly jungtis

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti patalpose - apsauga nuo IP20 . Juosta yra 1,5 metro ilgio ir turi 100 RGB LED lempučių.

twinkly rgb juosta

LED šviečianti dekoratyvinė juostelė 1,5M - TWINKLY LINE (100 vnt. Žibintų)

LED juostos mirksi šviesiai

Šviesos juosta susideda iš 100 vienetų LED žibintų, tinkančių bet kokiai dekoracijai.   RGB diodas reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

LED juostos, apšviestos per programuojamą programėlę

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite ant sienos turėti lengvą grandinę, ant langų spalvotą rėmą ir LED žibintuvėlį, o kambario viduryje - didelę eglutę? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

Graži šviesos dekoracija - nustatykite savo spalvas, animacijas ir LED žibintų motyvus kartu keliems LED įrenginiams

Universalus LED šviesos ornamentas valdomas per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

tviskiai vedama juosta

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Pasirinkus papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų „Cristmas“ medis reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekvienoje vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus šviesos diodas, turintis visas ryškias vaivorykštės spalvas

vedė šviesos juostą„wifi“ lempos

Funkcijos:

pliusas 100 šviesos diodų
pliusas Įmontuota jungties jungtis
pliusas 3M lipdukas ant nugaros
pliusas RGB šviesos skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas Ilgis 1,5 metro


Specifikacija:

Modelis: TWL100ADP-B
Diodų skaičius: 100
Patvarumas: IP20
Jungtis: įmontuota jungtis abiejuose galuose
Juostelės ilgis: 1,5 metro
LED tipas: RGB
Kabelis: juodas
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x papildoma LED apšvietimo juosta 1,5 metro su 100 diodų
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo