LED juostos žibintai „Twinkly“ programuojami 1,5 m - „Twinkly Line“ - 100 vnt. RGB + BT + WiFi

Kodas: 78-034
86,90 U$ 53,90 U$ Kaina be PVM: 44,91 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

LED juostiniai žibintai „Twinkly“ programuojami 1,5 metrų - „Twinkly Line“ - su 100 vnt. LED žibintais RGB, BT + Wi-Fi su valdymu per APP.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

LED juostos žibintai „Twinkly“ programuojami 1,5 metrų - „Twinkly Line“ - su 100 vnt. LED žibintais RGB, BT + Wi-Fi su valdymu per APP. Ši revoliucinė LED šviesos grandinė, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“, „iOS“ . Juostos gale yra 3M lipdukas, kurį lengva įdiegti ir pritvirtinti bet kur. Šį paketą sudaro valdiklis - „Wi-Fi“ / „Bluetooth“ ryšys ir valdymas, adapteris ir 1,5 metro šviesos juosta. Norėdami pailginti juostos ilgį, galite įsigyti papildomų 1,5 metrų ilgio LED juostų ir taip sukurti savo reikiamą visos juostos / apšvietimo ilgį. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti papildomų LED juostų.

Išmanioji LED šviesos juostelė RGB spalva - LED „Twinkly“ 100 vnt. LED

LED juostos žibintai akimirksniu valdomi per programą

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį. Žibintai skirti naudoti patalpose - apsauga nuo IP20 . Juosta yra 2 metrų ilgio, apšviesta dalis su diodais yra 1,5 m ir turi 100 RGB LED lempučių.

Twinkly linijos LED juosta

Šviesos dekoratyvinės LED juostos - juostelė 1,5M - TWINKLY LINE (100 vnt. Žibintų)

Twinkly led juostos žibintai

Šviesos juosta susideda iš 100 vienetų LED žibintų, tinkančių bet kokiai dekoracijai.   RGB diodas reiškia, kad LED žibintai gali padaryti RGB šviesos atspalvį 16 milijonų spalvų . Pagal spalvų skalę galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tikslią spalvą. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

LED juostos, programuojamos per programą

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite ant sienos turėti lengvą grandinę, ant langų spalvotą rėmą ir LED žibintuvėlį, o kambario viduryje - didelę eglutę? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

Graži šviesos dekoracija - nustatykite savo spalvas, animacijas ir LED žibintų motyvus kartu keliems LED įrenginiams

Universalus LED šviesos ornamentas valdomas per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

LED juostos rgb programuojamos

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Pasirinkus papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų „Cristmas“ medis reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekvienoje vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus šviesos diodas, turintis visas ryškias vaivorykštės spalvas

vedė šviesos juostą„wifi“ lempos

Funkcijos:

pliusas 100 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas RGB šviesos skalė 16 mln. spalvos
pliusas Universalus naudojimas
pliusas Ilgis 1,5 metro


Specifikacija:

Modelis: TWL100STW-BEU
Diodų skaičius: 100
Patvarumas: IP20
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
Kabelio ilgis: 2 metrai
Apšviestos dalies ilgis: 1,5 metro
LED tipas: RGB
Kabelis: juodas
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x šviesos diodų šviesos juosta 1,5 metrų su 100 diodų + valdikliu
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (1)

100%
100%
Dávid H.

LED juostos žibintai „Twinkly“ programuojami 1,5 m - „Twinkly Line“ - 100 vnt. RGB + BT + WiFi

Led juostelę pirkau svetainei, kaip svetainės sienos vidinį pamušalą. Dėl galimybės keisti šviesas per išmanųjį telefoną, galiu pritaikyti apšvietimą pagal savo nuotaiką. Puiku, kad viena programa galiu valdyti kelias šviesos juostas.
Mobilioji aplikacija
Paprastas montavimas
Išversta iš: sk