Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas

Kodas: 01-053-1
31,90 U$ Kaina be PVM: 26,59 U$
išankstinis užsakymas Prekė bus pristatyta maždaug per 1-3 savaites.
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas - mes pagaminsime jums LED marškinėlius su pateiktu logotipu ir raštu, tiksliai pagal jūsų poreikius. Su šiais LED marškinėliais tikrai turėsite puikią rinkodaros priemonę savo veiklai reklamuoti.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas - mes pagaminsime jums LED marškinėlius su pateiktu logotipu ar grafiniu dizainu tiksliai pagal jūsų poreikius. Su šiais LED marškinėliais tikrai turėsite puikią rinkodaros priemonę savo verslo veiklai reklamuoti.

Pasirinktiniai šviečia marškiniai - pagalba reklamuojant save ar savo verslą. Įsivaizduokite savo logotipą ar grafinį dizainą ant šių nepamirštamų marškinėlių! Jūs gausite neįtikėtiną kitų dėmesį už viską, ką norėtumėte reklamuoti ant šių unikalių marškinėlių.

pagal užsakymą vadovaujama marškinėlių gamykla

Susikurkite savo LED marškinėlius - apsilankykite www.led-t-shirts.eu

Su mirksinčiais marškinėliais yra daug daugiau išraiškos nei standartiškai margintų marškinėlių. Jūsų logotipas mirksi visuose klientų renginiuose. Puikiai tinka suvenyrams, puikiai tinka reklaminiams veiksmams ir įvairiems renginiams.

pagal užsakymą marškiniai


Jei jus domina, atlikite šiuos veiksmus.

1. Žingsnis: Norėdami apskaičiuoti kainą, turite parašyti mums, kiek daugybė individualizuotų marškinėlių, kuriuos norite pagaminti. Taip pat turite nurodyti tikslius marškinėlių dydžius (S - XXXL) ir pristatymo šalį, kad apskaičiuotumėte siuntimo išlaidas. Kiekio nuolaida priklauso nuo norimų pagaminti vienetų skaičiaus. Minimalus užsakymas yra 5 vnt.

2. Žingsnis: Mums reikalingas jūsų logotipas ar grafinis dizainas, kad pritaikytumėte didelės skyros LED skydelio animacijas (idealiai tinka kreivėse).

3. Žingsnis: mes paruošime pritaikytą LED skydelio animaciją su jūsų logotipu ar grafiniu dizainu ir atsiųsime jums el. Paštu GIF faile, kad patvirtintumėte.

4. Žingsnis: JEI sutiksite su LED skydelio animacija, mes jums atsiųsime duomenis iš anksto apmokėti. Mes priimame paypal arba banko pavedimą.

5. Žingsnis: gavę mokėjimą, pradėsime nuo gamybos proceso. Paprastai tai trunka 7–14 dienų - tai priklauso nuo bendro užsakytų gabalėlių, skirtų šviečiamiems marškinėliams, kiekio.

6. Žingsnis: Baigę gaminti nestandartinius LED marškinėlius, mes išsiųsime jums paketą su užsakymu į pristatymo adresą, kurį pristatys 1 klasės pašto tarnyba ar kurjerių kompanija GLS, ir mes atsiųsime jums sekimo numerį. Taigi galite stebėti savo paketą internete.

Mes pristatome nestandartinius LED marškinius visame pasaulyje. Mes turime klientų 31 pasaulio šalyje.

Jei rimtai susidomėjote, atsiųskite mums savo reikalavimus dėl nestandartinių mirksinčių marškinėlių tiesiogiai adresu [email protected]

pagal užsakymą vedami marškiniai pagal užsakymą vedami marškinėliai pagal užsakymą mirksintys marškiniai ar daugiau ..

!!! Atkreipkite dėmesį, kad yra kompanijų iš Kinijos, kurios gamina labai pigius specialiai pagamintus marškinėlius su pigesnėmis medžiagomis, todėl prekės dažnai būna sugedusios, o šviesa yra mažiau išraiškinga !!!

Mes parduodame kokybiškus pagal užsakymą pagamintus marškinėlius iš FINEST medžiagų. Be to, mes siūlome 2 metų garantiją. Mes turime savo gaminių CE ir ROHS sertifikatus. Mūsų įmonė turi tarptautiniu mastu pripažintą kokybės vadybos sistemos sertifikatą ISO 9001: 2008 - Spustelėkite, jei norite gauti daugiau informacijos

pagal užsakymą vedami marškinėliai

LED marškinių specifikacija:

  • Pagaminta iš 100% medvilnės. Aukštos kokybės marškinėliai gali būti tik juodos spalvos.
  • Šviesos skydelis pritvirtintas prie marškinių per „Velcro“ užtrauktuką - leidžia lengvai išmontuoti skydą.
  • Mini pakuotę arba valdymo bloką (kur įdėta baterija) galima nuimti dėl plovimo marškinėlių.
  • Mini komplekte yra jungiklis ON / OFF ir jautrus slinkties ratukas - galite pasirinkti aukštą arba žemą jautrumą.
  • Baterijos: 4 x AAA (nepridedamos)

Jei jūsų įmonė nori padidinti prekės ženklo žinomumą, mūsų „ Flashing LED“ marškinėliai yra puikus jūsų rinkodaros strategijos papildymas. Jie yra tikrai efektyvi rinkodaros priemonė akcijoms ir renginiams rengti ir tikrai išsiskiria minioje visur, kur juos naudojate!

pagal užsakymą pagaminti marškinėliai

DUK apie LED marškinėlius

Kaip tai veikia?
Norint priversti juos mirksėti, naudojama elektroliuminescencinė technologija. LED skydelis pagamintas iš plono popieriaus ir lanksčios medžiagos. Tai reiškia, kad jei dėvėsite šiuos marškinėlius, jausitės lygiai taip pat, kaip ir vilkėdami klasikinius marškinėlius. Garso jutiklio technologija gali užsidegti bet kokiu garsu, triukšmu ar muzika. LED skydelis pritvirtintas prie marškinėlių per „Velcro“ užtrauktuką. Mini valdymo dėžutė pateikiama atskirai ir ją galima užveržti prie jūsų diržo. Galite valdyti įjungimo / išjungimo mygtuką mini valdymo dėžutėje (keitiklis), kad valdytumėte šviesas ir garso jautrumą.

Kaip jis maitinamas ir kiek laiko jis veikia?
Jį maitina 4 AAA 1,5 V baterijos. Akumuliatoriaus energija gali trukti 10–14 valandų, priklausomai nuo naudojimo trukmės ar akumuliatoriaus prekės ženklo.

Kaip aš galiu juos plauti?
Šviesos marškinėlius galima lengvai nuplauti. Tiesiog nuimkite LED skydelį su laidais nuo marškinėlių ir išimkite akumuliatorių.

Keletas pasirinktinių LED marškinėlių nuorodų:

pagal užsakymą pagaminti „pepsi“ marškinėliaipagal užsakymą vedami marškiniai rcn

„redbull“ individualizuoti marškiniaimarškiniai pagal užsakymą „herbalife“e-jazero

Johnas Gallenas
Johnas Gallenas "Mes labai patenkinti ledų marškinėliais su mūsų įmonės logotipu. Mes galime rekomenduoti šią įmonę, puikius servisus ir puikų produktą."
adelos siuntėjas
Adala Sender "Pagal užsakymą pagaminti marškinėliai tiksliai atitinka mūsų reikalavimus naujam rinkodaros įrankiui. Greitas pristatymas, puikus pardavėjo bendravimas."
peter kniebel Petras Kniebelis "Mano įmonė ieško šviečiančių marškinėlių su mūsų logotipu tiekėjo, ir mes radome šią įmonę. Mes jį priėmėme labai gerai. Užsakydami jį, puikus kainos ir kokybės santykis yra labai geras."
eugen malik Eugenas Malikas "Mes esame rinkodaros kompanija ir turime daug klientų, kuriems teikiame reklamines ir rinkodaros paslaugas. Mūsų klientai mėgsta pagal užsakymą pagamintus marškinėlius, pastebėjome, kad šis produktas tikrai naudingas norint pritraukti potencialių klientų dėmesį."
eva sklalska Eva Skalska "Puikus bendradarbiavimas, greitas pristatymas ir puiki vertė - geriausias pardavėjas !!!"

Individualizuotų marškinėlių vaizdo įrašus galite rasti mūsų YT kanale - „YouTube“ „YouTube“

Diskusija apie prekę (3)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

ism

Tiesiog vis dar šviečiantys marškinėliai

ismanden82 atsakyti

Ei, ar galite sukurti šortus, kurie nereaguoja į bet kokį garsą, o tik apšviečia? Ar gali būti nuostabu, jei galėtum vaikščioti mieste su marškinėliais. Miestą tik apšviečia?

Išversta iš: en
Cool Mania

Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas

Mario Bruchanik atsakyti

Sveiki
Taip, žinoma, galime pagaminti ir individualų LED skydelį su automatiniu mirksėjimu (vietoj garso įjungimo).
Jei susidomėjote, patikrinkite: https://www.led-t-shirts.eu/order

Išversta iš: en
Vic

Individualūs marškinėliai

Victor Baart atsakyti

Noriu savo draugui padovanoti nestandartinius led marškinius (tik tekstą, kuris atliepia muziką). Ar galima užsisakyti vienetinius marškinius? Iš anksto dėkoju.

Išversta iš: en
Cool Mania

Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas

Mario Bruchanik atsakyti

Sveiki, atsiprašome, bet minimalus užsakymo kiekis yra 5 vnt. Negalime pagaminti tik 1 vnt. Ačiū už supratimą..

Išversta iš: en
mic

Individualių led marškinių užklausa

michael atsakyti

Sveiki, ar galite pagaminti led marškinėlius su ekvalaizeriu, kur pagal garsą šviečia patinas?

Išversta iš: en
Cool Mania

Pagal užsakymą - LED marškinėlių dizainas

Mario Bruchanik atsakyti

Sveiki, Michael, taip, žinoma, galime pritaikyti LED marškinėlius su jūsų logotipu arba dizainu, o raštas užsidegs pagal bet kokį garsą ar muziką.

Išversta iš: en
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo