Išmani lengvoji grandinė 6 m - „Twinkly Cluster“ - 400 vnt. AWW diodas - baltas LED + BT + „Wi-Fi“

Kodas: 78-026
196,90 U$ 163,90 U$ Kaina be PVM: 136,59 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Išmanioji lengvoji grandinė, programuojama per programą mobiliajame 6 m - „Twinkly Cluster“ su 400 vnt. AWW diodu - baltas LED, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ valdymas per išmanųjį telefoną.

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Išmanioji lengvoji grandinė, programuojama per programą mobiliajame 6 m - „Twinkly Cluster“ su 400 vnt. AWW diodu - baltas LED, „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ valdymas per išmanųjį telefoną. Ši revoliucinė LED šviesos grandinė, naudodama naujausias technologijas, atneša unikalią šviesos dekoraciją mūsų namuose. Žibintai valdomi per mobilią programą , suderinamą su „Android“, „iOS“ .

Įrenginiai belaidžiu ryšiu naudojasi naudodami „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ . Galite susieti ir valdyti 10 „Twinkly“ apšvietimo įtaisų vienu metu arba 4000 šviesos diodų su tuo pačiu rodomu šviesos motyvu ir raštu. Galite sukurti savo nuostabias animacijas, kurios užpildys ir paryškins visą kambarį ar išorę. Žibintai skirti naudoti viduje ir lauke - IP44 apsauga . Ši grandinė yra 6 metrų ilgio ir turi 400 LED lempučių .

Lauko ir vidaus kalėdinės dekoracijos. Šviesos grandinė

balta led grandinė

LED apšvietimo grandinė - TWINKLY - auksinė versija - lempos 6M - 400vnt LED

tviskanti auksinė grandinėlė balta

Šviesos juostą sudaro 400 vienetų LED žibintų, tinkančių bet kokiai dekoracijai. Žibintai išdėstyti vienas šalia kito, kiekvienas 1,5 cm. Šiame auksiniame leidime yra AWW diodai, kuriais, be intensyvumo, galite nustatyti idealią baltą spalvą, jei reikia - nuo gintaro, per šiltai baltą iki šaltai baltos. Šis specialus leidimas apima „smart home“ integravimą su „ Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

balta šviesos lemputė

Jūsų apdaila gali būti sukurta iš kelių prietaisų ir skirtingų formų . Ar norite šviesos grandinės ant sienos, spalvoto rėmo ant langų ir didelės Kalėdų eglutės kambario viduryje? Ne bėda! Sukurkite savo sceną ir valdykite ją vienu metu naudodami bendrą apšvietimo temą.

auksinė šviesos grandinė

Universali LED šviesos grandinė, valdoma per mobilią programą, skirtą „Android“ ir „iOS“

Įmantri mobilioji programa suporuoja jūsų išmanųjį telefoną su įrenginiu ir jūs galite jį iškart valdyti. Pati programa pristato žibintų išdėstymą, tada jūs galite lengvai nustatyti skirtingą spalvą kiekvienai lemputei ar lempučių grupei atskirai. Valdymas yra labai paprastas, greitas ir intuityvus . Programoje galite pasirinkti numatytuosius šablonus, atsisiųsti naujų modelių iš interneto iš internetinės galerijos arba sukurti savo temas ir jas išsaugoti.

twinkly mobilioji programa

Taip pat galite valdyti šviesos intensyvumą, pokyčių greitį, spalvas, atspalvį, ryškumą, pasukimą, maišymą ir kt. Laikmačio funkcija leidžia nustatyti, kad šviesa automatiškai įsijungtų ir išsijungtų pagal laiko grafiką. Grojaraščio funkcija leidžia nustatyti skirtingų tipų temas chronologine tvarka ir automatiškai jas pakeisti pagal nustatymus

Twinkly taikymasžibintų valdymas mobiliuoju telefonu„wifi“ juosta

Naudodami papildomą USB įrenginį „MUSIC DONGLE“ , jūsų šviesos grandinė reaguos į kambaryje grojamą muziką, šviesa pasikeis ir persijungs į muzikos ritmą pagal nustatytus parametrus. Yra keletas modelių ir temų, kurias galima pasirinkti „rodyti pagal muziką“, kurias galima redaguoti ir nustatyti pagal jūsų poreikius. Naudodamiesi MUZIKA, jūs taip pat galite mėgautis vaizdo žaidimais, išbandyti naują dimensiją žaisdami žaidimus! Besikeičiančios šviesos muzikos ritmu, nes grafinis ekvalaizeris iškart šoka kiekviename vakarėlyje. USB įrenginys MUSIC yra papildomas produktas, jį būtina įsigyti mūsų el. Parduotuvėje.

tviskanti muzika

Unikalus LED diodas, ant kurio galite nustatyti tikslią baltos spalvos spalvą - nuo gintaro, per šiltai baltą iki šaltai baltos

auksinis leidimas

Funkcijos:

pliusas 400 šviesos diodų
pliusas Valdymas per mobilią programą
pliusas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšys
pliusas Gintaras / auksas, šilta balta ir šalta balta šviesa
pliusas Universalus naudojimas
pliusas IP44 apsauga


Specifikacija:

Modelis: TWC400GOP-BEU
Diodų skaičius: 400
Kabelio ilgis su lemputėmis: 6 m
Kabelio ilgis nuo pirmojo žibinto iki adapterio: 3,5 m
Atsparumas: IP44
Diodo skersmuo: 4,3 mm
Ryšys: „Wi-Fi“, „Bluetooth“
LED diodų tarpai: 1,5 cm
LED tipas: AWW difuzinis plokščias
Kabelis: juoda-žalia
Įėjimo įtampa: 240V
Išėjimo įtampa: 24V / 1A
Lemputės tarnavimo laikas: daugiau nei 30 000 valandų


Pakuotės turinys:

1x LED šviesos grandinė su 400 diodų + valdiklis
1x adapteris
1x vadovas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo