Prabangus biuro RINKINYS dokumentams biuro stalui 6 vnt juoda oda + medis

Kodas: 96-055
262,90 U$ Kaina be PVM: 219,09 U$
sandėlyje Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui. Tikėtinas pristatymas per 3-4 darbo dienas
Taip! Mes ten siunčiame US
Cards
Bank
+

Prabangus biuro RINKINYS dokumentams biuro stalui 6 vnt juoda oda + mediena - rinkinys iš natūralaus medžio ir sintetinės odos (100% rankų darbo).

Pirkėjų apsauga

  • Nemokamas prekių keitimas per 30 dienų
  • Prekių garantinis laikotarpis - 24 mėnesiai 
  • Pinigų grąžinimo garantinis laikotarpis - 14 dienų

Prekės aprašymas

Prabangus biuro dokumentų RINKINYS biuro stalui 6 vnt juoda oda + mediena - natūralaus medžio ir sintetinės odos rinkinys (100% rankų darbo) susideda iš 6 naudingų priedų , kurie sutvarkys Jūsų stalą ir palaikys jį tvarkingą. Mūsų svetainėje galite rasti įvairių skirtingų spalvų stalų komplektų iš medžio ir odos , kuriuos galėsite naudoti savo biure dekoruodami ir suprojektuodami stalą . Šis unikalus, kokybiškas darbo stalo RINKINYS pavers jūsų biurą visiškai kitokiu vieta.

Maksimalų reprezentacinį charakterį garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų – odos ir medžio – naudojimas. Visi šios kategorijos gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medienos, aukščiausios klasės 100% sintetinės odos, visi rankų darbo ir sąžiningai siūti bei apdoroti RANKŲ PAGAMINĖJE . Unikalaus dizaino juoda oda atrodo maksimaliai madingai ir kilniai – prabangus aksesuaras biurui ar darbo kambariui. Odinis RINKINYS susideda iš 6 biuro reikmenų: stovas rašikliams ir pieštukams, laikiklis užrašų popieriams, stalo kilimėlis su dangteliu dokumentams, kalendoriaus laikiklis ir stovas rašikliui bei vizitinėms kortelėms, auksinių rašiklių rinkinys. - tušinukas ir tušinukas.

Prabangus rinkinys, tinkantis ir kaip dovana tėčiui, draugui ar viršininkui (kolegei)

biuro komplektas odos ir medžio spalvos juoda

Medinis stovas + auksiniai rašikliai - Tušinukų RINKINYS susideda iš plunksnakočio ir tušinuko. Šis rašiklių rinkinys suteikia galimybę naudoti skirtingus rašiklius įvairiems rašymo tikslams. Tušinuką galite naudoti įprastam rašymui, o plunksnakočiu – sutartims ir kitiems svarbiems dokumentams pasirašyti. Visas šis komplektas atrodo prabangiai, nes gamyboje naudojamos aukščiausios klasės medžiagos. Ši stalo puošmena leis jums pasiekti reikiamą rašiklį tada, kai jo prireiks. Nebereikia ieškoti rašiklio ant stalo ar stalčiaus viduje.

darbo stalo komplektas - juodos odinės medienos

Darbo kilimėlis sukurtas taip, kad visada po ranka turėtumėte svarbius dokumentus ir kad jie nebūtų pasiekiami aplinkinių žmonių akims . Dėl paslėptos vietos galite saugiai paslėpti svarbius dokumentus . Po dangteliu yra vieta, kurioje galite lengvai laikyti svarbius dokumentus.

prabangus odinis dokumentų bloknotas

Prabangus biuro rinkinys rašikliui, dokumentams ir popieriams iš medžio . Šis stalo priedas yra vienas geriausių mūsų pagalbininkų dirbant biure. Reikia vietos, kur galėtume ramiai dirbti be chaoso ant stalo, kad viskas būtų tvarkinga. Naudodami mūsų rinkinį viską sutvarkysite ne tik rašiklius ir priedus ant stalo.

medinis prabangus biuro komplektas

100% rankų darbo, mediena ir 100% sintetinė oda – tai ideali dovana kiekvienam, kuris vertina kokybišką gaminį

rankų darbo oda

Apie odą: mūsų gaminių gamybai naudojama tik 100% pirmos klasės (Exclusive) kokybės sintetinė oda . Tokių gaminių gamyba yra išskirtinai rankų darbo .

Mes remiame produktų pardavimą (Draugiški gyvūnams), kurie nesukėlė jokio žiauraus elgesio su gyvūnais. Medžiagos, iš kurių gaminami prabangūs biuro komplektai, yra natūralios arba sintetinės. Biuro komplektų ir aksesuarų gamybai naudojama oda yra 100% sintetinė oda (Exclusive) ir atrodo taip prabangiai, kaip ir originali gyvūnų oda, nenukentėjo nė vienas gyvūnas.

rankinis medienos apdirbimas

Funkcijos:

pliusas Aukštos kokybės ir elegantiškas gaminys – pagamintas Turkijoje
pliusas Pagaminta iš sintetinės odos ir medžio
pliusas 100% RANKŲ PAGAMINTA
pliusas Prabangus dizainas: juoda oda ir juodas medis
pliusas 6 priedai
pliusas 100% perdirbamas + ekologiškas

Specifikacija:

Kilimėlio matmenys: 59x39x1 cm
Medžiaga: oda, medis, metalas
Odos spalva: juoda
Medžio spalva: juoda
Aksesuarų metalo spalva: auksinė

Pakuotės turinys:

1x stovas rašikliams ir pieštukams
1x užrašų popieriaus laikiklis
1x stalo kilimėlis su užvalkalu dokumentams
1x kalendoriaus laikiklis ir stovas rašikliui bei vizitinėms kortelėms
1x auksinių rašiklių rinkinys - tušinukas ir tušinukas

Diskusija apie prekę (0)

Ar turite klausimą apie prekę?
Paklausti diskusijoje

Kol kas nėra klausimų
Šiuo el. paštu gausite atsakymą į Jūsų klausimą.

Prekės įvertinimas (0)

Kol kas nėra įvertinimo